Zadaszenie tarasu — takie, jak chcesz

Taras to wyjątkowe miejsce w Twoim domu. To przestrzeń, w której możesz się relaksować, a także pracować — w otoczeniu natury. Oczywiście, najlepiej korzystać z tarasu, gdy jest ładna pogoda. Świeże powietrze, zapach kwiatów, ciepłe promienie słońca — to lubisz czuć na Twoim tarasie. Ale możesz także cieszyć się tarasem, gdy aura jest mniej sprzyjająca. Wystarczy, że zainwestujesz w zadaszenie tarasu. Jakie zadaszenie tarasu najlepsze będzie dla Ciebie? Takie, które spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Znajdziesz je u nas — robimy zadaszenia tarasów na miarę potrzeb naszych klientów.

Zadaszenie tarasu — na upał i na niepogodę

 

Zadaszenie tarasu jest świetną opcją nie tylko na deszczowe dni. W gorące lato, kiedy żar leje się z nieba, zadaszenie tarasu pozwoli Ci, Twojej rodzinie lub znajomym, schronić się w cieniu i czerpać przyjemność z przebywania na tarasie. Nowoczesne zadaszenia tarasowe mogą być wyposażone w szyby hartowane — mleczne lub całkiem przejrzyste. Od Ciebie zależy, jakie wybierzesz.

Niezależnie od tego, które wybierzesz, masz pewność, że będzie Ci służyć długie lata bez konieczności konserwacji. Dlaczego? Stosujemy aluminium o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej — zgodne z europejską normą NEN-EN 1090-1: 2009 + A1: 2011 oraz potwierdzone oznakowaniem CE.

Szklany dach o grubości 8 mm przezierny lub mleczny to elegancja i trwałość dla najbardziej wymagających.

Zadaszenia tarasów i pergole — w Twojej estetyce

 

Jasna czy ciemna konstrukcja? Wybór należy do Ciebie. Obie wersje są malowane proszkowo i możesz być pewny, że nawet największa jesienna słota nie zagrozi kolorom wybranym przez Ciebie. Ty zdecydujesz, my pomalujemy konstrukcję zadaszenia tarasowego na lata.

Masz również do wyboru dwie wersje konstrukcji — nowoczesną oraz klasyczną. Jedna z nich na pewno idealnie wkomponuje się w architekturę Twojego domu. Zastanawiasz się, jak długo będzie stała? Wiele lat. Zadaszenia tarasów są wypełniane hartowanym szkłem lub poliwęglanem komorowym. Chcesz nowoczesnego rozwiązania? Mamy też rolety rzymskie, dzięki którym łatwo i szybko dostosujesz poziom zacienienia na Twoim tarasie. To proste — u nas dostaniesz zadaszenia tarasów i pergole przyścienne takie, jakich potrzebujesz. Wystarczy, że do nas zadzwonisz — porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Zadaszenia tarasów z oświetleniem LED

 

Lubisz spędzać wieczory na tarasie? Wcale nas to nie dziwi, to idealne miejsce na chwilę oddechu po całym dniu pełnym wrażeń. Możesz dodać uroku Twojemu tarasowi — wykonujemy również montaż oświetlenia, w konfiguracji, jaką sobie zażyczysz.

Klasyczne białe światło? Żaden problem. Masz ochotę na różnorodne kolory, które można dowolnie dostosowywać? To też zrobimy. Czy to na spokojny wieczór, czy też na niezapomnianą imprezę na świeżym powietrzu — mamy oświetlenie na każdą z tych okazji. Zadaszenia tarasów i pergole z oświetleniem także robimy na miarę Twoich potrzeb. Bez problemu wzbogacimy Twoją przestrzeń — zadaszenia tarasów to nasz chleb powszedni.

Zadaszenia tarasów — na każdą porę roku

 

Jesienią lub zimą również możesz cieszyć się każdą chwilą na tarasie. Nasze wytrzymałe i eleganckie konstrukcja spełnią Twoje wymagania estetyczne, ale nie tylko. Najbardziej zaawansowane konstrukcje wytrzymują napór wiatru o prędkości do 160 km/h. 

 

A co z mroźnymi wieczorami? Personalizacja zadaszeń tarasów to nasza specjalność, więc zajmujemy się także instalowaniem promienników ciepła. A to oznacza jedno — możesz spędzać czas na tarasie, kiedy tylko chcesz.

 

Zadaszenia tarasów — dane techniczne

 

Konstrukcja: 

 

  • Moduły z aluminium o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej.

 

Wymiary modułów:

 

  • Szerokość: 3 m, 4 m, 5 m, 6 m, 7 m, 8 m, 9 m, 10 m, 11 m, 12 m.
  • Głębokość: 2,0 m, 3.0 m, 3.5 m, 4.0 m
  • Na wymiar: zadzwoń, ustalimy szczegóły.

 

Kolory:

 

  • Matowy biały (RAL 9016).
  • Matowy szary antracytowy (RAL 7016).

 

Poszycie:

 

  • Poliwęglan komorowy: przezierny, mleczny, IQ Relax (16 mm grubości).
  • Szkło hartowane: przezierne, mleczne (8 mm grubości).

 

Wystarczy jeden krok, żeby cieszyć się zadaszeniem tarasu dopasowanym do potrzeb. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!