Werandy przed domem (zabudowy tarasów), ogrody zimowe — najlepsze dla Ciebie

Zastanawiasz się nad postawieniem werandy przed domem? To prostsze, niż się wydaje. Wystarczy jeden telefon i rozmowa — i już niedługo możesz się cieszyć Twoją nową werandą. Interesuje Cię weranda podkowa? Bez problemu ją dla Ciebie postawimy. To dobra inwestycja, która sprawdzi się w każdej porze roku. Weranda oszklona ochroni Cię przed wiatrem i deszczem, a jednocześnie pozwoli Ci napawać się widokiem Twojego ogrodu niezależnie od pogody.

Werandy przed domem — z wysokiej jakości aluminium

 

Podstawą Twojej nowej werandy przed domem jest oferowane przez nas zadaszenie. Konstrukcja zadaszenia wykonana jest z najwyższej klasy aluminium o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej. To oznacza, że możesz nie martwić się przypadkowymi uszkodzeniami elementów Twojej nowej werandy przed domem. Oszklone drzwi przesuwne nie tylko skutecznie ochronią Cię przed wiatrem, kurzem i wilgocią, ale także wpuszczą dużą ilość światła do wnętrza werandy.

Wolisz coś innego niż szkło? Nie ma problemu — wytrzymałe rolety screen zip to świetna alternatywa dla oszklonych drzwi przesuwnych. Niekorodujące aluminium, trwała powłoka lakieru proszkowego, szkło lub poliwęglan to materiały gwarantujące wieloletnie użytkowanie bez konieczności gruntownej konserwacji.

Nowoczesne werandy przed domem — mamy wszystko, czego potrzebujesz

 

Wiemy, co jest najlepsze dla naszych klientów. To przede wszystkim opcja personalizacji werandy przed domem. Pomożemy Ci zadbać o odpowiedni klimat werandy. Lubisz nastrojowe oświetlenie? To żaden problem — mamy ogromne doświadczenie w montażu oświetlenia LED (w szerokiej gamie kolorów). Chcesz czerpać radość z werandy przed domem również w zimę? Mamy w asortymencie bezpieczne promienniki ciepła, dzięki którym nawet w mroźny wieczór spędzisz miło czas na Twojej nowej, przytulnej werandzie.

Werandy przed domem pasujące do każdego stylu

 

Nie masz pewności, czy weranda przed domem wkomponuje się w architekturę Twojego domu? Wykonaliśmy już setki projektów montażowych i wiemy jedno — minimalistyczna bryła zabudowy pasuje idealnie zarówno do tradycyjnych domów, jak i tych bardzo nowoczesnych budynków. Masz drewniany dom? Nasze werandy doskonale uzupełniają wizualnie naturalne drewniane konstrukcje.

Werandy przed domem — jak o nie dbać?

 

Wszystkie materiały użyte do budowy werandy i zabudowy ścian przystosowane są do użytku zewnętrznego. Bezproblemowe czyszczenie polega na użyciu węża ogrodowego, miękkiej szczotki lub gąbki, czystej wody, oraz niewielkiej ilości detergentu. Zalecamy usuwanie z dachu liści i innych zanieczyszczeń na bieżąco. W przeciwnym razie mogą one powodować zacieki oraz rozwój porostów.

Poza regularnym czyszczeniem nie musisz poświęcać Twojego bezcennego czasu na dodatkowe zabiegi konserwacyjne. Nasze werandy przed domem wykonane są tylko i wyłącznie z wysokiej klasy materiałów posiadających wszelkie stosowne certyfikaty — spełniają każde obowiązujące normy jakości. My stawiamy, Ty korzystasz z konstrukcji najwyższej jakości. Numer telefonu i mail znajdziesz w stopce poniżej. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy!