Przyścienna wiata samochodowa

Wiata przyścienna samochodowa Hevalen

Przyścienna wiata samochodowa — inwestycja na lata

 

Przyścienna wiata samochodowa to świetna alternatywa dla garażu. Zadbane auto to idealna wizytówka właściciela pojazdu, a utrzymanie samochodu w idealnym stanie najłatwiejsze jest właśnie w garażu. Niestety, nie każdy ma możliwość wybudowania garażu przy swojej posesji — właśnie wtedy najlepiej sprawdza się przyścienna wiata samochodowa.

 

Przyścienna wiata garażowa — ochrona przed słońcem i nie tylko

 

Koszt polakierowania tylko jednej części auta to nie wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Można się łatwo uchronić przed takim wydatkiem — wystarczy zainwestować w przyścienną wiatę samochodową. Przyścienna wiata garażowa daje sporą ochronę przed promieniami słonecznymi, wiatrem, deszczem i innymi czynnikami, które mogą uszkodzić powłokę Twojego pojazdu. Przyścienna wiata garażowa ma też inne zalety, oprócz ochrony samochodu. Jakie? Czytaj dalej, wszystko wyjaśnimy.

 

Przyścienna wiata samochodowa — niski koszt i szybki montaż

 

Dwie główne zalety przyściennej wiaty garażowej to dobra cena i błyskawiczny montaż. Jaka jest konstrukcja przyściennej wiaty samochodowej? Elementy konstrukcyjne wykonane są z wysokiej klasy aluminium o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej. To znaczy, że Twoja nowa wiata garażowa będzie niezwykle lekka i bardzo odporna na zniszczenia. Wiemy, że chcesz po prostu korzystać z wiaty samochodowej i nie zajmować się szczególnie jej konserwacją — dlatego używamy komponentów najwyższej jakości, zabezpieczonych przed korozją.

Ty zamawiasz, my dostarczamy i ekspresowo montujemy. Widzisz, bez garażu też możesz zadbać o swoje auto. I to w świetnej cenie. Tak, na rynku są też drewniane wiaty garażowe, ale my stawiamy konstrukcje, które są odporniejsze od drewna — dzięki czemu nie musisz poświęcać czasu na konserwację Twojej przyściennej wiaty garażowej.

 

Zadaszenie wiaty garażowej przyściennej — wybierz swój styl

 

Jaka przyścienna wiata garażowa najlepsza będzie dla Ciebie? Z poszyciem z mlecznego szkła, czy z poliwęglanu? Nie wiemy, który wariant zadaszenia wiaty samochodowej wybierzesz, ale wiemy, że wpasuje się w styl Twojego domu i zapewni doskonałą ochronę przed śniegiem, deszczem, słońcem i wiatrem. Przed gradem też. Nasze zadaszenia wiat garażowych są niezwykle odporne — także na czynniki mechaniczne — dlatego Twoje auto jest bezpieczne pod wiatą garażową.

 

Przyścienna wiata garażowa — pomożemy na każdym etapie

 

Chcesz zainwestować w ochronę Twojego pojazdu, ale nie wiesz dokładnie jaki wariant przyściennej wiaty garażowej wybrać? Spokojnie, nasi eksperci mają łącznie kilka dekad doświadczenia. Pomożemy Ci wybrać najlepszą wiatę garażową dla Ciebie. Chcesz rozbudować już istniejącą przyścienną wiatę samochodową? Dobrze się składa, wykonaliśmy już setki projektów — szybko i profesjonalnie zajmiemy się Twoim projektem. Może się zdarzyć, że pomimo wysokiej odporności na zniszczenie, jakiś element Twojej wiaty garażowej przyściennej uległ uszkodzeniu. Dzwoń lub pisz śmiało — pomożemy naprawić Twoją wiatę samochodową. Numery telefonów i mail znajdziesz w stopce poniżej. Porozmawiajmy!