Automatyczne dachowe rolety przeciwsłoneczne

Automatyczne dachowe rolety przeciwsłoneczne

 

Jako idealne uzupełnienie dla Twojej werandy, oferujemy automatyczne dachowe rolety przeciwsłoneczne, poruszane za pomocą napędu elektrycznego. Te rolety są idealnie zintegrowane z werandą pod względem estetycznym i konstrukcyjnym. Każde pole rolety może być niezależnie sterowane za pomocą pilota, co daje Ci dodatkową wygodę w czasie intensywnego nasłonecznienia.

 

Rolety przeciwsłoneczne — montaż

 

Nasze rolety są montowane od wewnętrznej strony pomieszczenia, co zapewnia im ochronę przed zabrudzeniami. W zamkniętej pozycji są schowane w aluminiowej kasecie, co dodatkowo chroni je przed kurzem i wpływa na ich trwałość i estetykę. Górna strona rolety jest pokryta specjalną powłoką odbijającą promieniowanie słoneczne, co poprawia mikroklimat pomieszczenia. Każde pole rolety jest sterowane i poruszane niezależnie za pomocą wielokanałowego pilota. To Ty rządzisz na swojej werandzie — dosłownie.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED — stwórz dobry klimat

 

Belki dachowe zostały wyposażone we wbudowane oświetlenie LED. Oprócz tego, że świetnie wprowadza pożądany przez Ciebie klimat, to jest także przyjazne dla Twojego portfela. Mianowicie, jest energooszczędne — oszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną. A skoro o pożądanym klimacie mowa — za pomocą bezprzewodowego pilota możesz łatwo regulować jasność oświetlenia w zależności od aktualnych potrzeb, tworząc przyjemną atmosferę na Twojej werandzie.

Ogrzewanie

Ogrzewanie werandy

 

Nie musisz się martwić o chłodne dni i wieczory na Twojej werandzie. Proponujemy różne systemy grzewcze, które sprawią, że atmosfera stanie się jeszcze bardziej ciepła i przyjemna. Jakie to systemy grzewcze? Przeczytaj poniżej.

Ogrzewanie promiennikowe

Ogrzewanie promiennikowe

 

Ten rodzaj ogrzewania zapewnia natychmiastowe ciepło w pomieszczeniu. Działa ono na zasadzie promieniowania podczerwonego, które daje uczucie ciepła podobne do promieniowania słonecznego. Ważne jest, aby skierować promiennik na osoby przebywające w pomieszczeniu, ponieważ ogrzewa on nie powietrze, ale ludzi i przedmioty znajdujące się w jego zasięgu. Oferujemy promienniki fasadowe oraz wiszące o różnych mocach.

 

Ogrzewanie elektryczne

 

Do ogrzewania zamkniętych pomieszczeń tarasowych możemy zastosować różne rodzaje ogrzewania elektrycznego, takie jak grzejniki konwektorowe, olejowe, termowentylatory czy kominki elektryczne. Pamiętaj, że projektując ogrzewanie tarasu, należy zadbać o odpowiednie zasilanie elektryczne.

Wybierając nasze akcesoria, zapewniasz sobie pełen komfort i funkcjonalność na Twojej werandzie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać wszystkie możliwości, jakie oferujemy w zakresie akcesoriów do tarasów. Napisz lub zadzwoń (dane poniżej, w stopce) porozmawiamy!