Werandy (zabudowy tarasów) i wiaty samochodowe

Zabudowa tarasu zadaszenie Hevalen

Dzięki zastosowaniu wysokiej wytrzymałości stopu aluminiowego i użyciu stalowych, ocynkowanych profili wzmacniających, możliwe jest uzyskanie zadaszenia o dużej smukłości i małej liczbie słupów, przez co otrzymujemy produkt stylowy i nowoczesny, poprawiający komfort życia użytkowników. Jest to idealne połączenie domu i ogrodu, gdzie można przyjemnie spędzić czas.

Na takich samych zasadach jak werandy skonstruowane są wiaty samochodowe oraz zadaszenia nad wejściem i wiatrołapy .

Szklane drzwi przesuwne

Zabudowa tarasu zadaszenie Hevalen

Werandę można zamienić w luksusowy pokój ogrodowy poprzez dodanie szklanych drzwi przesuwnych. Można dzięki temu odizolować się od wiatru i deszczu, a jednocześnie dzięki szerokim elementom szklanym (ok. 1 m) można zachować pełny dostęp do światła. Wieloszynowa prowadnica umożliwia otwarcie drzwi na niemal całą szerokość werandy. Każdy panel drzwi przesuwnych może się poruszać niezależnie. Można też wyposażyć drzwi szklane w dodatkowe, poprawiające komfort użycia akcesoria, jak klamki czy elementy uszczelniające.

Rolety osłaniające ZIP

Dzięki roletom osłaniającym uzyskuje się doskonały efekt odizolowania od otoczenia oraz osłonę przed bezpośrednią ekspozycją na promienie słoneczne czy podmuchy wiatru. Rolety charakteryzują się zróżnicowaną kolorystyką oraz różnym stopniem przezierności w zależności od zastosowanej tkaniny.

System ZIP to rozwiązanie polegające na tym, że tkanina schowana w kasecie jest dodatkowo zintegrowana z prowadnicami dwuczęściowymi dzięki technologii zamknięcia suwakowego (ZIP). Prowadnica składa się z listwy z systemem uszczelek kompensujących i maskownicy. System ZIP gwarantuje naprężenie tkaniny oraz odporność na obciążenie wiatrem nawet do 145 km/h. To również doskonała ochrona przed insektami i wszelkimi zanieczyszczeniami.

Sterowanie roletą może odbywać się przy pomocy przełącznika, pilota lub aplikacji mobilnej.

ZABUDOWY WNĘK

Oferowane wyżej zabudowy w postaci szklanych szyb przesuwnych czy rolet screen zip, można także zastosować w istniejących już w domu klienta werandach, pergolach i wnękach tarasowych.

Automatyczne dachowe rolety przeciwsłoneczne

Zabudowa tarasu zadaszenie Hevalen

Jako element dodatkowy, na dachu werandy mogą zostać zabudowane poruszane przez napęd elektryczny rolety przeciwsłoneczne. Są one zintegrowane z werandami Gumax® pod względem estetycznym i konstrukcyjnym. Roleta w każdym polu może być poruszana niezależnie za pomocą pilota. Jest to dodatkowe udogodnienie na czas dużego nasłonecznienia.

Zabudowa tarasu zadaszenie Hevalen

Oświetlenie LED, ogrzewanie werandy

Dla osób planujących używanie werandy wieczorową porą polecamy wbudowane w belki dachowe oświetlenie LED oraz system ogrzewania za pomocą promienników podczerwieni.

Dachy i ściany wykonane są z malowanych proszkowo na kolor biały

lub antracytowy

profili aluminiowych, a wypełnienia – ze szkła hartowanego.

Możliwe jest również wypełnienie poliwęglanem komorowym, w kilku wariantach kolorystycznych.

Zadaszenie posiada rynnę oraz ukrytą w słupku konstrukcyjnym rurę spustową.

Profile konstrukcji występują w stylu nowoczesnym lub klasycznym różniąc się kształtem rynny i słupów podporowych.

Wymiary konstrukcji obejmują typoszereg o szerokości zadaszenia od 3 do 12 m i o głębokości 2.5 do 4 m.

Werandę można dowolnie skonfigurować zarówno jak chodzi o rozmiary, styl (klasyczny lub nowoczesny) kolorystykę (kolor biały lub antracytowy), rodzaj wypełnienia czy zabezpieczenia przed nadmiarem słońca lub chłodem w zależności od potrzeb czy indywidualnych preferencji.

Oferowane przez nas zabudowy montowane są jednostronnie do elewacji budynku i nie występują w wersji wolnostojącej.

Wewnętrzne Osłony Okienne

– rolety wewnętrzne,
– żaluzje wewnętrzne aluminiowe, drewniane i plisowane